Puente Capital zakres naszych usług

Świadczymy usługi doradztwa finansowego. Specjalizujemy się również w inwestycjach kapitału na rynku nieruchomości

Rynek nieruchomości

Specjalizujemy się w selekcji i doborze rozwiązań inwestycyjnych opartych o rynek nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Każdy potencjalny projekt przechodzi gruntowną analizę pod kątem lokalizacyjnym, prawnym i ekonomicznym. 

Audyt portfeli inwestycyjnych

Pomagamy naszym klientom w analizie posiadanych już przez nich produktów finansowych. Wykorzystując nasze długoletnie doświadczenie w branży przeprowadzamy całościowe audyty portfeli inwestycyjnych, weryfikując kluczowe parametry i opłaty. 

Koncepcje inwestycyjne

Łączymy wizję łatwego i dochodowego lokowania swoich oszczędności, ze skomplikowanym światem finansów, liczb i zagadnień ekonomicznych,  Opracowując koncepcje inwestycyjne wykorzystujemy szerokie spectrum narzędzi, korzystając z wiedzy ekspertów.

Pomoc prawna

Zapewniamy pomoc prawną w sporach finansowych. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi kancelariami prawnymi prowadzimy do pomyślnego rozwiązania spraw, które z pozoru wydawały się sytuacją bez wyjścia.

Tworzymy połączenie między inwestorem,
a rynkiem finansowym

Zobacz nasze wybrane
projekty inwestycyjne

Zakres naszych koncepcji inwestycyjnych jest szeroki i obejmuje każdy rodzaj rynku nieruchomości. Kliknij w wybrany projekt, aby dowiedziedź się więcej o naszej pracy.

Kierujemy się wartościami

Każdy inwestor szuka zaufanego doradcy. W naszej pracy kierujemy się trzema najważniejszymi wartościami.

Wsparcie koncepcyjne i prawne na rynku nieruchomości? Puente Capital

Wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Puente Capital moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Puente Capital oraz produktów partnerów za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Puente Capital w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.