Działka, Bielsko-Biała

Projekt zakładał zakup działki deweloperskiej, gotowej do rozpoczęcia prac budowlanych. Transakcję poprzedziliśmy wnikliwą analizą prawna i finansową, dzięki temu zdecydowaliśmy się rozpocząć inwestycje.

 

Rodzaj nieruchomości:
działka
Adres:
ul. Browarna 12, Bielsko-Biała
Zakres:
Zakup, budowa apartamentowca i sprzedaż mieszkań

Lokalizacja inwestycji

BIELSKO-BIAŁA

Zakres inwestycji

Zakup

Budowa apartamentowca

Sprzedaż mieszkań

“Choosing online studies was the best way to do it – the internet is fast, cheap & popular and it’s easy to communicate in social media with native speakers.”

Cherlyn Long

Client of Company

Jesteś zainteresowany podobną inwestycją?

Wypełnij formularz. Oddzwonimy do Ciebie.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Puente Capital moich danych osobowych w postaci adresu poczty elektronicznej w celu przesyłania mi informacji marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Puente Capital oraz produktów partnerów za pomocą środków komunikacji elektronicznej, stosownie do treści przepisu art. 10 ust. 1 i 2 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu przez Puente Capital w celu prowadzenia działań marketingowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ustawy Prawo telekomunikacyjne.